Dofinansowanie na zakup sprzętu innego niż podany w pozostałych kategoriach, można uzyskać dofiansowanie w lokalnym Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. W tym celu należy udać się do odpowiedniego powiatowego biura PCPR, aby złożyć wniosek. Do wniosku najczęściej należy dołączyć:

  • orzeczenie o niepełnosprawności
  • zaświadczenie o dochodach
  • ofertę/fakturę proforma z opisem sprzętu, który chcemy zakupić

Dofinansowanie zależnie od PCPR może wynieść od 50 do 80%. W ramach kategorii możemy zakupić sprzęt, który nie występuje w pozostałych zakresach dofinansowań: rowery rehabilitacyjne, łóżka, handbike, sprzęt toaletowy i inne.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem sprzętu od solidnej firmy, zapewniającej serwis i obsługę nie tylko podczas sprzedaży, ale także podczas użytkowania sprzętu, aby użytkowanie to było bezproblemowe, bezawaryjne i komfortowe zachęcamy do kontaktu z nami pomożemy wybrać sprzęt najodpowiedniejszy do Państwa potrzeb i możliwości finansowych, najważniejsza jest dla nas Państwa satysfakcja z użytkowania zakupionego u nas sprzętu. Tel. 226768182, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pn-pt 9-17

Od 2020 uruchomiono portal SOW, dzięki któremu można załatwić wszelkie niezbędne formalności bez wychodzenia z domu.

Partnerzy