Emico - Premiera TiLite Aero Z seria 2

Premiera TiLite Aero Z seria 2

TiLite Aero Z seria 2

Nareszcie dostępny odpowiednik ostatniego modelu ZRA, wykonany z lotniczego aluminium model Aero Z seria 2. Z tej okazji przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną cenę wózka, która zaczyna się już od 6500 zł. Dostępne są także specjalne kompletacje startowe w jeszcze bardziej korzystnej cenie. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do działu wózków TiLite i na stronę www.emico.com.pl

 

Wózki inwalidzkie aktywne TiLite

Nowość na polskim rynku, wózki aktywne amerykańskiej firmy TiLite. To idealna ofeta dla osób bardzo wymagających, które poszukują rozwiązań wykonanych z najnowszych technologicznie materiałów (tytan i aluminium), nacechowanych bardzo wysoką trwałością i funkcjonalnością, a także bardzo ciekawym wzornictwem. Wózki firmy TiLite posiadają szerokie możliwości regulacyjne, są bardzo lekkie, każdy egzemplarz budowany jest ręcznie co zapewnia jego dopasowanie do potrzeb użytkownika. Uwaga! Rama wózka TiLite posiada 5 letnią gwarancję producenta!!! Idź na skróty!

Uwaga Galeria zdjęć !!! Zapraszamy do obejrzenia właśnie stworzonej galerii, w której na bieżąco zamieszczamy zdjęcia produktów z naszej oferty takich jak: wózki inwalidzkie standardowe, wózki inwalidzkie specjalne stabilizujące plecy i głowę, wózki inwalidzki dziecięce, wózki aktywne, podnośniki rehabilitacyjne, sprzęt przeciwodleżynowy (poduszki i materace przeciwodleżynowe), sprzęt rehabilitacyjny, łóżka rehabilitacyjne, sprzęt łazienkowy (ławeczki, taborety, krzesła i wózki toaletowe).

Do szerokiej gamy naszych produktów cały czas trafiają nowości. Ostatnio wprowadzone nowości to:

  • Wózki inwalidzkie marki TiLite - czołowego producenta z USA
  • Oprzyrządowanie do samochodu dla niepełnosprawnych
  • Rampy samochodowe dla niepełnosprawnych
  • Platformy Fiorella do transportu osób niepełnosprawnych
  • Pasy QSTRAINT do mocowania i zabezpieczania wózków podczas transportu
  • Materace i poduszki przeciwodleżynowe

Wkrótce dołączą kolejne nowości oraz opracowywany przez nas pionizator.

Dla zainteresowanych wózkami aktywnymi i najlżejszymi wózkami inwalidzkimi stworzyliśmy stronę poświęconą tylko i wyłącznie takim modelom wózków inwalidzkich. Zapraszamy na www.emico.com.pl !!!